فروش و پخش شکلات ایرانی و شکلات خارجی ، فروش به قیمت عمده با هیوا شکلات

آدامس کیمدی

فیلتر

کیمدی فوتبال یکی از زیر مجموعه های برند کیمدی بوده و تمرکز آن تولید محصولات فوتبالی می باشد و محصول اصلی آن بسته شانسی فوتبالی کیمدی ست که بسته شامل: کارت های فوتبالی (با طراحی خاص، قابلیت کلکسیونی شدن، qr code برای دیدن بیوگرافی بازیکنان و همچنین به دلیل داشتن اپ امکان ورود کارت ها به اپ و ساختن کلکسیون دیجیتال) و مینی فیگور فوتبالی از بازیکنان فوتبال می باشد.

بسته های شانسی فوتبالی کیمدی 2022

این بسته شامل 24 بسته شانسی می باشد.

اجزای محصول:

مینی فیگور 2 بعدی:

یکی از اجزا محصول که خود می تواند کلکسیون شود مینی فیگور 2 بعدی فوتبالیست که وظیفه عملیاتی محصول (قابلیت مونتاژپذیری) را به عهده دارد. این جزء متشکل از دو قطعه شفاف پلاستیکی و یک برچسب پشت و رو بازیکنان فوتبال می باشد، در توضیح قطعات پلاستیکی باید گفت یک پایه که وظیفه ای ایستایی فیگور را دارد و یک قطعه دیپر که برچسب بازیکن رو آن الصاق می شود و در نهایت یک کینی فیگور حدودا 9*3 سانتی متری را می سازند.

در محصول این مینی فیگور ها متناسب با یکی از کارت ها در بسته قرار می گیرند.

آدامس کیمدی

 

کارت های فوتبالی:

مهمترین جزء محصول کارت فوتبالی ست که مخاطبین آنها را کلکسیون کرده و در پی جستجو برای پیدا کردن کارت های برتر هستند.

کارت های فوتبالی نماد اصلی ارزش پیشنهادی محصول (که القای حس خاص بودن، برتری در گروه دوستان، مالکیت یک کالای ارزشمند و کلکسیونر شدن ) می باشند و  آنرا با تنوع طراحی و مواد اولیه ای بکار رفته در تولید آنها نمایان می سازد. این نکته را باید در نظر گرفت که کارت های فوتبالی کیمدی از چند منظر با کارت های موجود در بازار متفاوت هستند:

 • طراحی منحصر به فرد و بهره گیری از هنر Digital Paint
 • تنوع بیش از 300 بازیکن مطرح دنیای فوتبال و بروز بودن اطلاعات آنها
 • دسته بندی های مختلف کارت ها در 5 دسته بندی Basic – Advance – Coach – World Cup – Premium
 • بهره گیری از جدیدترین تکنیک های صنعت چاپ
 • استفاده از مواد اولیه متفاوت و درجه 1 صنعت چاپ در تولید کارت ها
 • داشتن QR code  در پشت هر کارت برای دیدن ویدئو های بیوگرافی از بازیکنان فوتبال که این ویدئو به صورت اختصاصی برای این محصول توسط استدیو تولید محتوا کیمدی ساخته شده است.
 • داشتن کد یونیک و اسکرچ پشت هر کارت که مخاطب می تواند با دانلود اپلیکیشن کیمدی فوتبال کلکسیون دیجیتال خود را ساخته، با دوستان خود به اشتراک گذارد و در مسابقات و قرعه کشی ها جهت برنده شدن جوایز شرکت کند.

– معرفی دسته بندی کارت ها:

کارت های سری Basic : این سری از کارت ها متداول ترین کارت های موجود در بسته های فوتبالی هستند و در هر بسته یک عدد از آنها را می توان یافت. بازیکنان حاضر در این سری از کارت ها ستارگانی هستند که در حال حاضر بازی می کنند که می توان از بین آنها به : ارلینگ هالند، کیلیان امباپه، وینیسیوس جونیور، لیونل مسی، کریستینو رونالدو، مانوئل نویر، ویرجیل فن دایک، فیل فودن، پدری، رابرت لواندوفسکی و … اشاره کرد. این دسته از کارت ها در 4 رنگ متفاوت و به تفکیک پست بازیکنان طراحی گردیده اند و از خدمان چاپ مانندUV  بهره مند شده تا جلوه خاصی را در نظر مخاطب ایجاد نماید در ادامه تصاویر آنها می بینیم.

کارت های سری Advance: این دسته متشکل  از ستارگانی هستند که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده اما یادشان در ذهن تمام فوتبال دوستان مانده و به عنوان الگوهای نسل جدید از آنها یاد می شود ستارگانی مانند: الیور کان، دیوید بکام، فابیو کاناوارو، کارلوس پویول، لوسیو، لمپارد، دل پیرو، توتی، باتیستوتا، ایکر کاسیاس و …

در تولید این سری از کارت ها از تکنیک های بروز چاپ و مواد اولیه متفاوتی استفاده شده که به آنها قابلیت متالاز شده و براقیت خاصی را می دهند.

 

کارت های سری Coach: کارتهای مربیان تکمیل کننده کلکسیون کارت های فوتبالی کیمدی هستند و هوادارن می توانند به همراه بازیکنان، مربیان را نیز در کلکسیون و تیم خود داشته باشند. مربیانی نظیر: گواردیولا، آنچلوتی، کونته، کلوپ و… در این دسته حضور دارند و همانند کارت های Advance  در تولید این سری از کارت ها از تکنیک های بروز چاپ و مواد اولیه متفاوتی استفاده شده که به آنها قابلیت متالاز شده و براقیت خاصی را می دهند.

کارت های سری World Cup: با توجه به حضور تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر بطور اختصاصی و محدود کارت های جام جهانی تیم ملی تولید شده و یوز های ایرانی در این سری حضور دارند. به لحاظ تولیدی متالایز شدن آنها جذابیتشان را دو چندان کرده است.

 

کارت های سری Premium : بهره گیری از بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه موجود در بازار برای تولید کارت یعنی PVC 760 میکرون که برای تولید کارت ها ی بانکی استفاده می شود اولین ویژگی این کارت هاست که به چشم می خورد در کنار آن تیم منتخب تمام ادوار فیفا در این سری حضور دارند و این ستارگان برتر فوتبال با کیت های Icon و قدرت های 100 در این دسته جای گرفته اند. این سری از کارت ها کمیاب ترین نوع کارت در بسته ها و همینطور قوی ترین کارت های فوتبالی کیمدی هستند که باید خیلی خوش شانس باشید که بتوانید یکی از آنها را پیدا کنید.

در این سری: لویی یاشین، پائولو مالدینی، فرانتس بکنبائر، سرجیو راموس، روبرتو کارلوس، لوتار ماتئوس، رونالدینیو، زیدان، مارادونا، پله، لیونل مسی، رونالدو لیما، کریستینو رونالدو، آلفرد دی استفانو و سر الکس فرگوسن حضور دارند.

بروشور:

در نسخه جدید محصول یک بروشور با سایز 12*17 سانتی متر وجود دارد که راهنمای مخاطب در جهت شناخت محصول، نحوه مونتاژ مینی فیگور، توضیحاتی درباره کارت های فوتبالی، قابلیت های دیجیتال کارت های فوتبالی، چگونگی نصب اپلیکیشن کیمدی فوتبال، اطلاعات تماس و آشنایی و تبلیغات محصولات کیمدی فوتبال می باشد. باید در نظر داشت که این بروشور در 3 طرح متفاوت تولید گردیده و در هر بسته یک عدد از آنها موجود است.

 

                                                                         آدرس دانلود بازی کیمدی فوتبال :

 

دانلود از کافه بازار

دانلود مستقیم

 


آدامس کیمدی فوتبالی
نمایش بیشتر
 • #Title         
  فروش ویژه
 • مقایسه